Minidodatek: Stanowisko Artyleryjskie Grom

Napisał w kategorii Dodatki dnia 19 września 2014 o godz. 10:10.

Skoro zostaliście już uraczeni niektórymi Minidodatkami wydanymi w tym roku, jak Mad Bomber, Baza Transportowa czy Assassin, to warto byłoby zajrzeć także w odchłanie historii i wyciągnąć nieco starsze dodatki – w końcu lista ma być kompletna. Czas dodać Thunder, czyli Stanowisko Artyleryjskie Grom do istniejącej już kolekcji.

banner-grom25

Stanowisko Artyleryjskie Grom to nietypowy żeton składający się z dwóch modułów: sterowania oraz strzelecki. Jest on także znany pod angielską nazwą Artillery Outpost Thunder. Żeton dodawany był do przedpremierowego wydania dodatku Babel 13 w 2008 roku. Szczegółowy opis znajdziecie na dedykowanej mu podstronie.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .