Kolejny turniej ligi w Rzeszowie

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 1 czerwca 2018 o godz. 12:08.

Kolejne eliminacje do Mistrzostw Polski odbędą się w Rzeszowie w ramach Podkarpackiej Ligi Hexa.

Turniej eliminacyjny odbędzie się w sklepie GameKeeper przy ulicy Krzyżanowskiego 6B, start w sobotę 23 czerwca o godzinie 14:00. Szczegóły jak zwykle znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku – zapraszamy!

Jeśli interesuje Was natomiast co działo się podczas poprzedniej edycji turnieju, to listę najlepszych znajdziecie poniżej:

  1. Michał Bernat
  2. Seweryn Kempa
  3. Grzegorz Góra
  4. Paweł Cach

Ich wspólne zdjęcie zobaczycie powyżej, możecie także obejrzeć galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Poniżej natomiast statystyki poszczególnych armii z dotychczasowych trzech turniejów:

Widać na przykład, że Mephisto miał najwyższą liczbę (12) i średnią (75%) wygranych, najczęściej graną armią (24) był Death Breath, a Posterunek przegrał wszystkie swoje 3 pojedynki.

Komentarze:

  • Trawirr

    O co chodzi z banami w tej tabelce ze statystykami? Chyba na eliminacyjnych turniejach ich nie ma, nie? :D

  • Atavus

    Statystyki banu są z turniejów 1 i 3, rozgrywanych na zasadach towarzyskich. Testujemy 4 armie zgłoszone do turnieju i banowanie jednej z nich.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .