Kiedy premiera Sand Runners?

Napisał w kategorii Armie dnia 2 lutego 2019 o godz. 11:00.

Niestety nie mamy dobrych wieści jeśli chodzi o datę premiery zapowiedzianego, nowego dodatku armijnego, Sand Runners.

Nową frakcję do Neuroshimy Hex 3.0 najprawdopodobniej dostaniemy dopiero w październiku: oficjalną premierę Sand Runners może mieć podczas Essen. Oznacza to, że między tą armią, a poprzednią, czyli Iron Gang, miną dwa lata.

Mimo, iż dopracowaniem armii będzie zajmować się Michał Walczak, to podobno sam Michał Oracz zaakceptował jego wizję, więc nie powinna być to armia zbyt oderwana od rzeczywistości.

Minusem tych wieści niestety jest fakt, że zajęcie się Sand Runners spowoduje zatrzymanie rozwoju nowych, oficjalnych Hexogłówek, którymi do tej pory Michał Walczak miał się zajmować.

Komentarze:

 • CzarnaOliwka

  Walić hexogówki dawać armię.

 • Skacz

  Prezes i tak powiedział że Hexogłowki średnio się sprzedają wiec nawet nie wiedzą czy będą kontynuowane… Może gdy już wprowadza nową wersje mobilnej wersji gry podczas któregoś ze streamow zasugeruje im by zrobili DLC z Hexogłowkami (tak wiem jest osobna apka ale same w sobie hexoglowki szybko się nudzą , a gdyby były zaimplementowane w normalnej grze byłoby to ciekawym urozmaiceniem) co pozwoliłoby im na regularny kontent :)

 • Brat Garnolec

  Premiera armii ma się odbyć w Essen, o ile nie wystąpią żadne problemy przy jej balansowaniu. Jednym słowem – poczekamy sobie jeszcze.
  Plusem oczekiwania jest to, że Sand Runners powinni być dopuszczeni do Mistrzostw, ponieważ nowa armia potrzebuje 30-u dni okresu przejściowego od premiery, żeby można było nią grać na turniejach.

 • Nemo

  Osobiście może bym nawet chciał Hexogłówki, ale u mnie ich największym mankamentem jest to, iż są one zdecydowanie za małe i często bez lupy nie da się zobaczyć, co się na planszy dzieje.

 • dirtyveggie

  Nie przeszkadza mi, że miną aż 2 lata od poprzedniej armii. Na tę chwilę jest ich tyle, że gra wydaje się cały czas być świeża. Iron Gang mnie nie zachwycił zresztą, ale whatever, dla mnie SandRunnersi mogą być kolejną padaką i będę szczęśliwy, że o grze cały czas się myśli i dba :) Poza wielkimi markami jak Warhammer, czy MTG, niewiele gier jest tak długo supportowanych.

 • Pingback: Piachem w oczy! – recenzja prototypu Sand Runners • NeuroshimaHex.pl

 • Daria

  wiadomo kiedy premiera?

 • Tak – podczas Essen, 24 października 2019.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .