Futboliści – nagroda eliminacji Mistrzostw Polski 2022

Napisał w kategorii Dodatki, Mistrzostwa Polski dnia 9 września 2022 o godz. 10:56.

Futboliści to zestaw trzech żetonów jednostek: Liniowego, Obrońcy, oraz Atakującego, który cały czas można zdobyć wygrywając turnieje eliminacyjne do Mistrzostw Polski 2022.

Za wygranie całego turnieju eliminacyjnego zwycięzca otrzymuje wszystkie trzy żetony Futbolistów, za drugie miejsce dwa żetony, a za trzecie jeden. W eliminacjach do Mistrzostw Polski 2022 oprócz tego do zgarnięcia są też inne nagrody: Moloch z alternatywnymi grafikami żetonów, Doomsday Machine, czy komplet minidodatków Mad Bomber, Baza Transportowa, Nocny Łowca, Generator Pola, Zabójca, oraz Orbital.

Kto już ma, a kto jeszcze poluje?

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .