Fanowski piątek Portalu – konkurs Stalowej Policji!

Napisał w kategorii Wydawnictwo Portal dnia 20 stycznia 2012 o godz. 12:04.

Z dniem dzisiejszym rusza konkurs zorganizowany przez Wydawnictwo Portal, w którym wygrać można świeżutkie pudełko zawierające nową armię – Stalową Policję. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu ciekawego scenariusza bitwy do Neuroshimy Hex.

Konkurs startuje dzisiaj i potrwa do 2 lutego, maila z opisem scenariusza należy wysłać na adres portal@wydawnictwoportal.pl, a do wygrania jest wcześniej wspomniana Stalowa Policja z autografem Michała Oracza!

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zachęcić wszystkich do udziału w konkursie. Więcej szczegółów znaleźć można na dedykowanej konkursowi stronie Portalu.

Komentarze:

  • powodzenia wszystkim, którzy zamierzają wziąć udział w tym konkursie :)

  • Orzi

    A ja mam takie pytanie z innej beczki – wiadomo, gdzie można znaleźć symbole każdej z frakcji w dobrej rozdzielczości? Chciałem sobie zrobić karty, które służyłyby do losowania armii.

  • Orzi – zależy co rozumiesz pod pojęciem dobra rozdzielczość. Możesz rzucić okiem na żetony w dziale Zasady, może coś z tego uda Ci się użyć. Jeśli nie, to konkretnego miejsca w sieci Ci nie podam – ja użyłbym po prostu wyszukiwarki grafik Google i liczył na to, że coś się trafi.

  • Hex

    Kiedy wyniki?

  • Hex – oficjalnej informacji o wynikach nigdzie na stronie Portalu nie widziałem, społecznościówki też milczą – albo się jeszcze zastanawiają, albo czekają na Stalową Policję z drukarni ;]

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .