Żetony Gildii Kupców ujawnione w angielskiej zapowiedzi

Napisał w kategorii Armie dnia 23 maja 2023 o godz. 11:05.

Jeśli jesteście ciekawi żetonów nadchodzącej armii Gildii Kupców innych niż ujawniona swego czasu Łowczyni Głów, to Portal podzielił się ciekawą grafiką w swojej anglojęzycznej zapowiedzi tej armii.

Na powyższej grafice widać logo armii Gildii Kupców na jej sztabie, wszczepy (jak u Mephisto lub u Piratów), czy jednostki z umiejętnościami specjalnymi możliwymi do wykupienia za gamble.

Premiera zapowiedzianego dodatku zaplanowana jest na Dzień Molocha, czyli 5 września 2023 roku.

Komentarze:

  • Nyarlathotep

    Jeśli się nie mylę, to jeden wszczep (ten obob Sztabu) będzie pozwalał do obracania żetonów przeciwnika za gamble. Wygląda na mocną rzecz!

  • ra

    Żetony rewelacyjne. Znakomita jakość – uważam, że są niezwykle kolorowe i kreatywne.

  • profes

    No tak, nie można wcześniej było wymyślić użycia 2giego gradientu kolorów jak w Gildii kupców tylko musi się teraz zlać z ironGang i hegomonią

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .