Przedsprzedaż detalicznego 51 Stanu Ultimate i Ziemi Niczyjej

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 20 lutego 2023 o godz. 09:51.

Po sukcesie kampanii 51 Stanu Ultimate w serwisie Gamefound i rozesłaniu egzemplarzy do wspierających, wydawnictwo Portal Games uruchomiło przedsprzedaż egzemplarzy detalicznych oraz nowego dodatku Ziemia Niczyja.

W 2022 roku tytuł został zaprezentowany na platformie Gamefound, przekonując przeszło 6000 graczy do wsparcia projektu. Umożliwiło to produkcję nie tylko wersji kampanijnej, ale także niniejszej wersji detalicznej.

Bonusem przedsprzedażowym 51 Stanu Ultimate jest 20 kart promocyjnych (12 kart nowych Lokacji, 4 karty Siedzib, 4 karty Maszyn) oraz playmata neoprenowa do dodatku Ziemia Niczyja. Sam dodatek znajduje się już w edycji Ultimate, ale można go także zamówić (również w przedsprzedaży) oddzielnie.

Gra 51 Stan Ultimate Edition w przedsprzedaży kosztuje 349,95 zł, a sam dodatek Ziemia Niczyja można zamówić w promocji za 47,95 zł.

Różnice między edycją z Gamefound a tą detaliczną znajdziecie w tym dokumencie, jest też już dostępna instrukcja 51 Stanu Ultimate.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .