Startujemy!

Napisał w kategorii Strona dnia 10 listopada 2010 o godz. 22:27.

Jak widać strona ruszyła – przed waszymi oczyma pojawił się nowy serwis tematyczny związany z niesamowitą grą planszową o nazwie Neuroshima Hex. Serwis ten docelowo będzie zbiorem tematycznych newsów, informacji, materiałów, ale przede wszystkim – społecznością fanów. Został on stworzony dla Was, a więc nie bójcie się komentować, dyskutować, podsyłać uwagi czy nowe pomysły.

Jak zapewne zauważyliście na stronie na razie nie ma zbyt wiele: poza newsami działy są puste. Chodziło o to, by jak najszybciej wystartować z tym projektem, a treści będą uzupełniane na bieżąco. Zapraszam do odwiedzania konta na Facebooku i klikania „Lubię”, dodawania strony do Ulubionych, odwiedzania konta na Twitterze, subskrybowania kanału RSS, a także reklamowania serwisu na własnych stronach, na forach internetowych czy wśród znajomych.

Fani Neuroshimy Hex – łączmy się!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .