Projekt fanów – dołącz do Ekipy!

Napisał w kategorii Strona dnia 11 lutego 2019 o godz. 18:27.

Nemo, Vader, Brat Garnolec, Sykolo, Skacz – nowi w Ekipie NeuroshimaHex.pl już działają, mimo że od mojego wpisu o przerwie technicznej minęły dopiero dwa tygodnie. Jest jeszcze miejsce specjalnie dla Ciebie!

Serwis NeuroshimaHex.pl to projekt fanów, dla fanów. Jeśli chcesz wspierać tę wspaniałą grę planszową, nie krępuj się – komentuj wpisy, promuj stronę jak i samą grę wśród znajomych. Jeśli to nadal za mało, odezwij się do nas, być może trafisz do naszej ekipy i będziesz mógł aktywnie współtworzyć serwis razem z nami.

Taką oto informację można przeczytać w stopce, tekst jest tam chyba od samego początku istnienia serwisu, czyli okolic roku 2010. Mimo tego bywały lata, kiedy newsy pisałem zupełnie sam. Na szczęście liczę na to, że niedawne zmiany i swego rodzaju pospolite ruszenie pozwoli tej stronie być tak aktywną jak nigdy dotąd.

Vader założył na Facebooku grupę Neuroshima Hex Polska – pierwotnie na omówienie kilku kwestii dotyczących zasad turniejowych, ale wygląda na to, że zacznie ona żyć swoim życiem. Skacz założył serwer Discord NeuroshimaHex.pl, dodał boty, ustawił kanały dla poszczególnych miast posiadających turnieje ligowe i sprawił, że aż chce się dołączać – od soboty zrobiło to już ponad 50 osób.

Jeśli i Ty masz jakieś pomysły jak usprawnić komunikację między fanami naszej ulubionej planszówki, rozbudować stronę, masz ochotę pisać teksty, zapowiedzi czy relacje Twoich lokalnych turniejów eliminacyjnych, albo cokolwiek innego – odezwij się! Może być przez formularz kontaktowy, mailem na kontakt@neuroshimahex.pl, prywatną wiadomością przez nasz profil na Facebooku czy Twitterze, a nawet komentarzem pod tym wpisem – jak Ci wygodniej.

Komentarze:

 • Blowncover

  I’m an 'English Pole’. I was born in London, but my parents are Polish. I can speak Polish and read it, but when I write, I produce my own version of the language.

  I love Neuroshima Hex and have been writing about on Boardgame Geek, under sessions: „Lonely League” is mine. I dream about NH tournaments, which seem to happen in Poland, but nowhere else. I’d like to be involved with promoting NH if I can and the hardcore fan base seems to be in Poland still. Perhaps I could help with translating?

  All the best,
  Oskar Czerniawski

 • Thanks Blowncover! We have considered having an English version of the site, and maybe it’s high time to finally do something about it. I’ll definitely let you know if/when we’ll make the decision.

 • Pingback: Instagram NeuroshimaHex.pl • NeuroshimaHex.pl

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .