Pudełka na armie

Napisał w kategorii Fani dnia 6 października 2020 o godz. 11:03.

Twórczości fanów nigdy za wiele! Ostatni wpis o kartach armijnych zmotywował Was do podzielenia się własnymi materiałami związanymi z Neuroshimą Hex.

Mieliśmy już co najmniej kilka wariacji na same pudełka (v1, v2, v3, v4, v5), nie licząc nawet woreczków (v1, v2), a teraz czas na kolejne – tym razem autorem jest Superzgred, użytkownik naszego Discorda. Oto kilka uwag od niego:

Linie zgięcia dobrze lekko naciąć, ułatwia to składanie. Jeżeli pudełka są foliowane, to nacięcia trzeba zrobić przed naklejeniem folii. Klejąc wewnętrzne ścianki przednie części wysuwanej lepiej użyć mocnej taśmy dwustronnej, bo słaba się może odklejać i „pożerać” małe żetony z symbolami armii. Warto zapisać sobie parametry druku gdzieś w niegubiącym się miejscu, by kolejne armie były w tych samych kolorach i rozmiarach.

Pliki do druku znajdziecie tutaj. Jeśli macie jakiekolwiek pytania związane z pudełkami, to zapraszamy na nasz Discordowy serwer, konkretnie na kanał #pudelka-na-armie.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .