Przedsprzedaż z prezentem i wideoinstrukcja Smarta 3.0

Napisał w kategorii Armie dnia 24 września 2014 o godz. 12:52.

Ruszyła przedsprzedaż kolejnego dodatku armijnego, który doczekał się reedycji w wersji 3.0. Po Vegas, czyli pierwszej armii z dodatku Duel, teraz czas przyszedł na Smarta.

smart-przedsprzedaz

Dodatek armijny Smart 3.0 można zamawiać w przedsprzedaży w sklepiku Portalu w cenie 30 PLN. Do każdego przedpremierowego zamówienia dołączony zostanie specjalny magnes, którego zdobyć można tylko w ten sposób – nie będzie dostępny w regularnej sprzedaży. Wysyłka Smarta 3.0 zaplanowana jest na 3 października.

Wideoinstrukcja

Widzieliśmy już zwykłą, papierową instrukcję do dodatku armijnego Smart w wersji 3.0, czas więc na wideoinstrukcję. Portal nas rozpieszcza i dostarcza kolejne materiały związane z tą armią.

Warto także wspomnieć o kolejnym odcinku Portalowego raportu, tym razem o numerze #9, w którym Ignacy opowiada o przedsprzedaży Smarta. Prezentuje także magnes Smarta, a w dalszej części nagrania odpowiada na pytania fanów – jest tam kilka wątków związanych z Neuroshimą Hex, między innymi pytania o nowe minidodatki.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .