Dołącz do ekipy NeuroshimaHex.pl!

Napisał w kategorii Strona dnia 7 lipca 2014 o godz. 10:49.

Serwis NeuroshimaHex.pl od zawsze tworzony był przez fanów, dla fanów. Od ponad 3,5 roku nieustannie dostarcza Wam najświeższych wieści ze świata Neuroshimy Hex. Czasami zdarzały się przestoje, bo przez większość czasu prowadziłem wszystko sam, ale na szczęście do ekipy dołączyli: Efka, Michallus, PanPancerny, Omnibus, a kolejne osoby (np. Sangatsu, Bodzio, inni) pomagają w ten czy inny sposób. Teraz także Ty możesz do nas dołączyć i aktywnie współtworzyć serwis razem z nami!

Wszystko, co robimy, robimy z pasji i w wolnym czasie. Jeśli znudziło Ci się samo przyswajanie informacji i chciałbyś podzielić się czymś z innymi fanami, to teraz jest ku temu najlepsza okazja. Przyjmiemy wszystko, co związane z Neuroshimą Hex – teksty, porady, opisy, grafiki, od aktualizacji starego tekstu na stronie po wrzucenie zabawnego filmiku. Jeśli będą to ciekawe i przydatne rzeczy, to dostaniesz możliwość dołączenia do redakcji.

Planujemy serię tematycznych tapet z armiami 3.0, rozważamy opcję uruchomienia forum (potrzebny moderator) czy działu wydarzeń (kalendarz, relacje), być może patronat nad turniejami lub nawet uruchomienie ligi. Pomysłów jest mnóstwo, ale sami sobie nie poradzimy, dlatego jeśli chciałbyś pomóc, to zgłoś się do nas – pisz na maila kontakt@neuroshimahex.pl, rozważymy każdą propozycję.

Pokażcie na co stać fanów Neuroshimy Hex!

Komentarze:

 • Cześć,
  w Poznaniu rozgrywamy wewnętrzną ligę Neuroshima Hex, z rankingiem i dopieszczaniem zasad z turnieju na turniej. Dodatkowo regulamin uwzględnia m.in. nagrody za aktywność.
  Do rankingu mamy gotowy arkusz w excelu, który od razu ładnie liczy wyniki osiągnięte przez frakcje i „wypluwa” coś takiego:
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=658217554262527
  Może coś z tego się przyda :)

 • Wygląda nieźle :)
  Dostaliśmy spory odzew dotyczący głównie zorganizowania krajowej ligi turniejowej – docelowo byłby to ranking online, lista wydarzeń itp, potrzeba tylko osoby, która mogłaby to skoordynować.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .