Portal Games Vlog – pytania do Trzewika

Napisał w kategorii Wydawnictwo Portal dnia 13 lipca 2015 o godz. 15:43.

Nagranie pierwszego odcinka Planszówki TV zajęło tyle czasu, że zabrakło go na pytania do Trzewika, a dokładniej na udzielenie na nie odpowiedzi. Na szczęście dostajemy do dyspozycji nagranie specjalne z tymi właśnie odpowiedziami.

Pytania dotyczące Hexa padły dwa. Pierwsze zadał Tomasz Kleszcz:

Jest szansa zobaczyć w sklepiku liczniki życia (kręciołki z BGG) i karty z Hexogłówkami dla graczy Hexa 2.5?

Trzewik odpowiedział, że nie ma co liczyć na karty, bo oficjalnym wydaniem jest 3.0, a nowe armie 3.0 wydawane są także jako 2.5 tylko i wyłącznie z szacunku do starszych fanów. Natomiast o liczniki życia trzeba będzie zapytać Grześka. Drugie pytanie zadał Hubert Kowi:

Kiedy nowe dodatki do Neuroshimy? Czemu nie wydajecie Hexogłówek w jednym pudełku z dodatkami?

Zupełnie nowa armia autorstwa Michała Oracza pojawi się w pierwszym kwartale roku 2016, natomiast stare armie w nowej edycji 3.0, czyli Stalowa Policja, Dancer i Mephisto pojawią się niedługo. Hexogłówki w dodatku armijnym zwiększyłyby nieznacznie cenę, więc ta kwestia cały czas jest rozważana.

Pamiętajcie, by zadawać swoje pytania pod nagraniami jeśli potrzebujecie odpowiedzi na nurtujące was pytania.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .