Portal Games vlog #024

Napisał w kategorii Wydawnictwo Portal dnia 18 kwietnia 2015 o godz. 17:33.

Kolejny odcinek vloga Wydawnictwa Portal pojawił się na ich kanale YouTube – jest w nim kilka wątków związanych z Neuroshimą Hex.

vlog24

Ci, którzy wybierają się na Pyrkon do Poznania będą mieli okazję zaopatrzyć się w dodatki armijne Uranopolis wraz z przypinkami przedstawiającymi ich jednostki. Wspomniane zostały Mistrzostwa Polski odbywające się w wielu miastach.

W dziale Pytania Omnibus zapytał się o możliwość zdobycia pustych hexów pod własne armie, jednak okazało się, że nie jest to takie proste. Kolejnym pytaniem było to, czy da się kupić jeszcze armię Doomsday Machine w wersji 2.5, również z negatywną odpowiedzią. Jedyna dostępna wersja to 3.0, a i to tylko jako limitowana edycja.

Na koniec Trzewik zaapelował o większą oglądalność odcinków vloga, żeby ego syn się z niego nie śmiał. Cóż, pozostaje jedynie zachęcić wszystkich do odwiedzania nagrań, najlepiej kilkukrotnego, żeby nie było obciachu.

Komentarze:

 • Cervatus

  A propo wątków z Neuroshimą hex. Czy jest jakaś strona, dział lub coś w tym stylu na którym mogę zadać pytania dotyczące zasad w najbardziej absurdalnych sytuacji szczególnych w neuroshimaie?

 • Nie udało nam się wystartować z forum, więc ciężko znaleźć takie miejsce. Możesz próbować na forach ogólnych dotyczących planszówek, męczyć bezpośrednio Wydawnictwo Portal, lub u nas w komentarzach licząc na to, że ktoś się znajdzie – jak już padają pytania, to zazwyczaj ktoś się stara odpowiedzieć.

 • aMadMan

  Takie miejsce istnieje – jest nim anglojęzyczna strona BGG: https://boardgamegeek.com/boardgame/21241/neuroshima-hex

  Szkoda, że nie ma polskiego forum o podobnym profilu…

  Jeżeli nie znasz języka Szekspira, zawsze warto zapytać wydawnictwo Portal bezpośrednio na facebooku. Mi zawsze odpowiadają :-)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .