Portal Games raport #007 – kilka ciekawych Hexowych informacji

Napisał w kategorii Armie, Wydawnictwo Portal dnia 9 września 2014 o godz. 10:50.

Portal Games w osobie Trzewika prezentuje cotygodniowe raporty z postępu prac nad różnymi projektami. Tym razem można było zadawać swoje pytania, na które Trzewik odpowiadał. Skoro news pojawia się u nas, to znaczy, że ktoś musiał wspomnieć o Hexie.

Zgadza się – padło pytanie o to kiedy zostaną wydane armie Smart i Stalowa Policja w 3.0, oraz czy to prawda o zbliżającej się armii Uranum Miners. Większość z Was już to pewnie dawno wie, ale dla pozostałych: Smart jest w produkcji i pojawi się za tydzień lub dwa, Uranum Miners jest w trakcie ilustrowania (screen z nagrania powyżej) i ukaże się jeszcze w tym roku, natomiast Stalowa Policja w 3.0 pojawi się na początku przyszłego roku.

Cały filmik obejrzycie tutaj.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.