Podajnik hexowy

Napisał w kategorii Dodatki, Mistrzostwa Polski dnia 9 kwietnia 2019 o godz. 11:42.

Jedną z kilku nagród, które można zgarnąć wygrywając turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2019 w Neuroshimę Hex jest podajnik hexowy – drewniany pojemnik na żetony.

Wygrać można Hegemonię z alternatywnymi żetonami, matę do gry, ale to podajnik na hexy wydaje się być największym zaskoczeniem. Jest wykonany z materiału innego koloru i jakości niż chociażby insert 51 Stanu – jest grubszy i z jednej strony posiada sklejkę o teksturze imitującej drewno.

Po sklejeniu prezentuje się bardzo ciekawie i na pewno będzie robił wrażenie podczas rozgrywki z innymi graczami. Zgarnąć go można kończąc turniej eliminacyjny na trzecim miejscu – za pierwsze miejsce jest mata oraz Hegemonia z alternatywnymi żetonami, za drugie sama mata, a za czwarte dodatek Orbital.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .