Nagrody w turniejach eliminacyjnych

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 8 marca 2019 o godz. 12:19.

Znamy już listę nagród, które można będzie wygrać podczas turniejów eliminacyjnych do Mistrzostw Polski 2019 startujących już za tydzień.

Za pierwsze miejsce będzie można zdobyć Hegemonię z unikatowymi grafikami żetonów autorstwa Macieja Janika oraz nową matę, za drugie będzie to sama mata do gry, trzecie to podajnik hexowy, a czwarte miejsce zagwarantuje dodatek Orbital. Pakiet całkiem zacny, więc warto walczyć nie tylko o pierwsze miejsce w danym turnieju.

Specjalna podstrona Portalu o Mistrzostwach została już zaktualizowana – znajdziecie tam więcej szczegółów, listę turniejów, zasady, itp.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.