Opis Iron Gang

Napisał w kategorii Armie dnia 30 kwietnia 2018 o godz. 10:19.

Nasza recenzja Iron Gang pojawi się już niedługo, więc w międzyczasie warto uzupełnić brakujące informacje. Po premierze Iron Gang publikowaliśmy instrukcję oraz stworzyliśmy specjalnie dla Was unikalną tapetę – najwyższy czas na opis armii.

Iron Gang wprowadza sporo nowości: przede wszystkim Łańcuchy, które definiują styl ofensywny armii. Łańcuchy jako cechy Ukryte aktywowane są za pomocą Rozkazu lub modułu Szefa. W skład armii wchodzi jednostka z Siecią dystansową oraz Medykiem dystansowym, czy Motocyklista, który jest żołnierzem z cechami modułu dodającym inicjatywę własnym jednostkom.

Komentarze:

  • Nemo

    Nie dodałeś tej jednostki z Hexogłówek. Niby pochodzi ona z innego rozszerzenia, ale de facto jest częścią IG, więc warto o niej wspomnieć.

    A z okazji rozpoczynającego się maja chciałbym wam życzyć jakichkolwiek wieści o mobilnym Hexie…

  • Zastanawiałem się czy dodawać ten żeton czy nie… chyba trzeba go jakoś specjalnie oznaczyć, żeby nie wprowadzać zamieszania.

    I tak, też bym się chętnie dowiedział czegokolwiek o mobilkach.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .