Opis armii Troglodyci

Napisał w kategorii Armie dnia 1 września 2020 o godz. 16:00.

Premiera najnowszego dodatku armijnego o nazwie Troglodyci już w najbliższą sobotę 5 września podczas Dnia Molocha. Już teraz możecie zapoznać się ze wszystkimi najważniejszymi informacjami o żetonach tej armii na naszej stronie.

Nowością w armii Troglodytów jest możliwość Skanibalizowania własnych jednostek, dzięki czemu te, które się pożywią, otrzymają dodatkowe bonusy Sytości. Do tego dochodzi Miotacz atakujący po przekątnej, Zamrożenie wyłączające działanie wrogich modułów, czy Krwiożerczość umożliwiająca korzystanie ze znaczników Większej Sytości, a także żetony natychmiastowe: Lawina zadająca obrażenia strefowo i Skanibalizowanie Wroga umożliwiające otrzymanie Sytości poprzez pożarcie jednostki przeciwnika.

Zapowiada się ciekawie!

Komentarze:

 • Rafiki

  Czy istnieje możliwość wzmocnienia jednostki większą ilością znaczników?
  Wiadomo, skanibalizować można raz na turę, ale czy jeśli jednostka ma np. „płuca” to czy przy następnej turze można zarzucić na nią dodatkowo „pazury”?

 • Jednostka może mieć na sobie tylko 1 znacznik Sytości – jeżeli Skanibalizuje po raz kolejny, może jedynie zmienić znajdujący się na niej znacznik.

 • Rafiki

  @Ender
  No tak, byłoby za dobrze. Tyle, że nigdzie nie ma takiej informacji.
  Przydałoby się uwzględnić to w FAQ

 • Jest w instrukcji: pierwsza strona, Sytuacje szczególne, Skanibalizowanie.

 • Rafiki

  Wow! To teraz mnie zniszczyłeś!
  Tyle razy czytałem instrukcje, szukałem odpowiedzi na to pytanie, a tu proszę, jak na widelcu
  Dzięki!

 • Takie rzeczy często się zdarzają, również mnie, więc spoko luz :)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .