Ruszają Mistrzostwa Polski 2019

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 5 marca 2019 o godz. 10:56.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o pierwszych informacjach na temat Mistrzostw Polski 2019, które oficjalnie ruszają w piątek 15 marca, a dziś możemy ogłosić otwierające je turnieje.

Szkic nowego, uaktualnionego regulaminu można omawiać w tym temacie na Facebooku – dokument wejdzie w życie już za dokładnie 10 dni. Dwa otwierające nowy rok Mistrzostw turnieje eliminacyjne odbędą się odpowiednio 16 marca w Bielsku-Białej i 17 marca w Rzeszowie. Pierwszy z nich odbędzie się w lokalu Strefa Gry w sobotę o 12:00, a drugi planowany jest dzień później w K20 Pub o 16:00.

Sami także możecie organizować turnieje w swoich miastach – wystarczy porozmawiać z lokalnym sklepem lub innym miejscem przyjaznym planszówkom. Pamiętajcie także, by zapraszać nasz profil NeuroshimaHex.pl na Facebooku do współorganizatorów, by więcej osób dowiedziało się o wydarzeniu.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .