Multiplayer w NS Hex 1.4 na iOS oraz wersja na Androida – to wszystko już w grudniu!

Napisał w kategorii Mobile iOS dnia 20 września 2011 o godz. 12:54.

Długo wyczekiwany asynchroniczny multiplayer w Neuroshimie Hex na iOS nadchodzi, i ma już konkretny termin premiery, którym jest grudzień tego roku. Drugą dobrą wiadomością jest fakt, iż fani Hexa posiadający telefon z Androidem już niedługo także będą mogli w pełni cieszyć się ze swojej ulubionej gry na ich urządzeniach.

Jak widać na Święta Mikołaj może przynieść wszystkim zainteresowanym dodatkowe, bonusowe prezenty od Big Daddy’s Creations. Szczególnie na brak wersji multiplayer narzekano we wszystkich recenzjach Neuroshimy Hex. Teraz można już się skupić na grzecznym wyczekiwaniu wersji 1.4, która umożliwi nam rozgrywkę z innymi graczami online.

Warto dodać, że Big Daddy’s Creations mają w planach stworzenie także innych gier Wydawnictwa Portal w wersjach na urządzenia mobilne, na przykład Stronghold czy Zombiaki.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .