Druk Sand Runners

Napisał w kategorii Armie, Neuroshima Hex 3.0, Wydawnictwo Portal dnia 5 lipca 2019 o godz. 12:41.

Premiera nowej, oczekiwanej przez fanów armii Sand Runners dopiero jesienią na targach w Essen. Jednak wczoraj na Instagramie Ignacego Trzewiczka mogliśmy zobaczyć, że druk ruszył już pełną parą.

O wrażeniach z rozgrywki bywalców gdańskiej Graciarni mogliśmy poczytać na naszej stronie w lutym. Wrażenia były nad wyraz pozytywne, a fanów zaintrygował fakt, że armia ta jako pierwsza posiada dwustronny sztab o właściwościach zmieniających się po każdej Bitwie. Narzuca to specyficzny styl gry gdzie raz uciekamy, a raz czyścimy planszę z wrogów. Wielu graczy spekuluje, że „Pustynni Biegacze” mogą okazać się mocną, turniejową armią, ale o tym przekonamy się nieprędko bo regulamin Mistrzostw nakłada okres karencyjny:

4.2. W momencie ukazania się na rynku nowej oficjalnej armii legalnej w grze turniejowej będzie można jej używać podczas turniejów po upływie 30 dni od oficjalnej daty premiery

Druk Sand Runners

Tak więc dopiero pod koniec listopada sprawdzimy na turniejach czy nadchodząca burza piaskowa okaże się tak groźna jak wygląda.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .