Całodniowy charytatywny live stream podczas Dnia Molocha

Napisał w kategorii Konwenty dnia 24 sierpnia 2021 o godz. 10:05.

Dokładnie rok po „oryginalnym” Dniu Molocha doczekamy się wydarzenia online, podczas którego Portal zaprezentuje wyczekiwane nowości ze świata Neuroshimy.

Zapraszamy na całodniowy charytatywny live stream z okazji nadchodzącego Dnia Molocha ☣️ Na 5. września przygotowujemy masę atrakcji: wyjątkowe licytacje, gameplaye najnowszych tytułów ze świata Neuroshimy, wyjątkowych gości i wiele innych! Do zobaczenia!

Start wydarzenia w niedzielę, 5 września o godzinie 9:00. Wielce prawdopodobne jest pojawienie się Neuroshimy Hex w edycji Roku Molocha, dodatku Bestie, oraz nowej mobilnej aplikacji.

Pamiętajcie, że w Warszawie w ten sam weekend odbędzie się Puchar Molocha.

Komentarze:

 • Alex Under

  Mnie wciąż rozbraja że w tym samym czasie kiedy dostanę kopię Roku Molocha z wypraską na 19 armii wychodzi nowa, 20 armia…

 • Teoretycznie da się ją upchnąć po bokach, gdzie jest miejsce na „pozostałe żetony”, no ale wiadomo, wtedy zabierze się miejsce na te pozostałe ;]

 • Arcade

  A jakie będzie zaskoczenie, gdy się już wszyscy zorientują, że nowe żetony z edycji molocha są 1/3 grubsze od standardowych żetonów przez co wyróżniają się cholernie brzydko w wyprasce będąc „wyższymi” stosami niż reszta pozycji… Nic tylko westchnąć z rozczarowaniem nad tym jak takie szczegóły zostały przepuszczone w finalnym projekcie.

 • Alex Under

  No niestety wstyd… Portal nieźle poleciał z tym w przysłowiowe kulki a najlepsze, że zero komunikacji, zero refleksji. Byle kasa się zgadzała, co nie?

 • Pingback: Szczegółowy plan Dnia Molocha • NeuroshimaHex.pl

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .