Aktualizacja plansz

Napisał w kategorii Ciekawostki dnia 18 lutego 2017 o godz. 11:31.

Pamiętacie plansze podsumowujące do Neuroshimy Hex 3.0? Dosyć szybko doczekały się aktualizacji i poprawek – pojawiły się na przykład brakujące armie Mephisto i Dancera.

Jakub Pander wspomógł autora plansz, Grzegorza Kuboszka, dzięki czemu dostaliśmy do rąk usprawnioną wersję – pliki znajdziecie w naszym dziale Download pod tymi samymi linkami.

Komentarze:

 • Własnie pracuje nad prostym flashem z możliwościa sprawdzania ustawień itp , ma ktoś może te wszystkie żetony zeskanowane 1 zeton w jednym pliku . Oraz czy może ktoś zeskanować znaczniki (sztabów + rany/sieci oraz specyficzne (paraliż, bomba z missipi,dziura , macki itp . ). Oraz czy jest ktos w stanie w wmiare dobrej jakosci seskanowac planszę ?

 • Nie będę publikował kolejnego newsa, ale w razie czego plansze dostały kolejną drobną aktualizację – poprawiona literówka i kilka zmian kosmetycznych.

 • Grzegorz

  Mozesz powycinac z plansz, ja mam skany ale jedna armia – jeden plik

 • HexoFan

  Widzę jeszcze drobne błędy:
  – niewłaściwa suma jednostek Stalowej Policji, powinno być 12,
  – niekonsekwencja w żetonach podłoża, wszędzie są przy modułach, a w Missisipi przy jednostkach,
  – w Sharrash jest błąd w sumie modułów i żetonów podłoża – powinno być 10.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .