51 Stan: Granice

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 11 kwietnia 2019 o godz. 09:51.

Pamiętacie Master Set Pack do 51 Stanu? To specjalny zestaw promocyjny stworzony z okazji dodruku 51 Stanu Master Set i dodatku Zgliszcza. Zawiera podstawową wersję gry, dodatek, wszystkie dotychczasowe promoski i jedną nową: Granice.

51 Stan: Granice

Połóż po 1 kafelku Granicy, na dowolnej stronie, pomiędzy każdą parą graczy – reprezentują one frakcje sąsiadujące ze Stanami tych graczy.

Granice wprowadzają cztery kafelki, które są terytoriami granicznymi czterech podstawowych frakcji: Molocha, Borgo, Posterunku i Hegemonii.

Podczas swojej tury, możesz użyć Akcji z kafelka Granicy znajdującego się obok twojego Stanu. Po rozpatrzeniu Akcji obróć kafelek na drugą stronę. Od teraz dla ciebie oraz sąsiadującego z tobą gracza dostępna będzie Akcja widniejąca na tej stronie.

Urozmaica to rozgrywkę wprowadzając dodatkowy element do układanki. Dzięki niemu wachlarz możliwości zwiększa się, a gracz ma więcej opcji do wyboru. Oczywiście nie trzeba korzystać z Granic za każdym razem, niewątpliwie jednak czasami mogą bardzo się przydać.

Graliście już z Granicami? Na ilu graczy? Jak wrażenia?

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .