Zdjęcie prototypu nowej armii

Napisał w kategorii Armie dnia 24 stycznia 2020 o godz. 14:47.

Już jutro odbędzie się Portalcon, podczas którego będzie można po raz pierwszy przetestować prototyp nadchodzącej armii. Zdjęcie jego „produkcji” wylądowało dziś na Instagramie Ignacego Trzewiczka.

Przyglądając się zdjęciu można zauważyć, że nowa armia nie posiada jeszcze grafik, więc do testów będzie jedynie mechanika. A ta zapowiada się ciekawie – nie ma strzelców (a przynajmniej są w mniejszości, bo nie widać ich na pierwszym arkuszu), jest wiele jednostek walczących wręcz, które przy okazji mają sporo dodatkowych umiejętności, i pojawia się nowy rodzaj „strzałki”, która zapewne wprowadza zupełnie nową mechanikę do świata Neuroshimy Hex.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .