Zapytaj Koordynatora MP 2024

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 13 marca 2024 o godz. 10:11.

Jakub Grzegorczyk, który został koordynatorem Mistrzostw Polski 2024, postanowił rozpocząć serię pytań i odpowiedzi na naszej grupie Neuroshima Hex Polska na Facebooku.

Koncept jest mega prosty. W każdy wtorek o godzinie 18:00 (teraz, za pierwszym razem nieco później) będę wrzucać posta z tej serii, a Wy możecie pod nim zasypywać mnie pytaniami przez około dobę. Ja będę na nie – w miarę możliwości – na bieżąco odpowiadać, a odpowiedzi zobaczy cała grupa, więc nie będzie konieczne pisanie z każdym tematem na prywatnym czacie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania związane z zasadami, organizacją, nagrodami, i tym podobnymi sprawami turniejowymi eliminacji Mistrzostw Polski 2024, które startują już 3 kwietnia, to komentujcie ten wpis i regularnie odwiedzajcie naszą grupę na Facebooku.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .