Zabójca dostępny w sklepiku Portalu

Napisał w kategorii Dodatki dnia 6 marca 2015 o godz. 12:17.

Niektórzy zapewne pamiętają żeton Assassina, który był do zdobycia jako jedna z nagród podczas kampanii Dice Tower Season 10 na Kickstarterze w lutym 2014 roku. Wydawnictwo Portal obiecywało, że Zabójca trafi także do Polski – właśnie się tego doczekaliśmy.

banner-zabojca

Nie uznaje reguł. Nie brata się z nikim. Chadza swoimi ścieżkami. Módl się, by nie trafić pod jego topór.

Zabójca może zostać aktywowany za pomocą żetonu Bitwy, dzięki czemu zaatakuje on sąsiadujące ze sobą jednostki. Położony w dobrym miejscu może sporo namieszać w szykach obronnych przeciwnika.

W sklepiku Portalu można go kupić za jedyne 5 PLN. Co o nim myślicie?

Komentarze:

  • Padre

    Czy można osobiście odebrać rzeczy kupione w sklepie Portalu ?

  • Ciężko powiedzieć – zawsze możesz wysłać im maila z tym pytaniem, ale wydaje mi się, że jeśli możesz ich odwiedzić osobiście, to nie powinno być problemu.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .