Wystartowała Liga Dowódców

Napisał w kategorii Liga Dowódców dnia 2 maja 2020 o godz. 10:48.

Wystartowała Liga Dowódców Armii NeuroshimaHex. Ma ona zaangażować wszystkie armie po równo w rozgrywkach. Każdy dowódca gra cały sezon jedną armią przeciwko innym dowódcom. Po sezonie będzie można wybrać inną armię na następny sezon.

Zasady zmiany armii będą w trakcie wypracowywane tak by każdy uczestnik miał okazję zagrać każdą armią. W założeniach rozgrywki nie mają zbyt mocno angażować graczy. Tak by każdy miał czas na inne imprezy związane z NeuroschimąHex i nie tylko. Armii jest razem 18 łącznie z Doomsday Machine, zatem rozgrywki przy założeniu jeden mecz na tydzień (jena kolejka) będą trwać maksymalnie 17 tygodni (cały sezon). Liga Dowódców ma być stałą cykliczną imprezą online promująca grę NeuroshimaHex w Polsce. Może i poza granicami Polski udało by się wypromować taki typ rozgrywek.

Zasady Ligii Dowódców

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .