Wyniki konkursu mobilnego Hexa 1.3

Napisał w kategorii Mobile iOS dnia 6 czerwca 2011 o godz. 09:08.

Wczoraj zakończył się konkurs, a dziś prezentujemy zwycięzców. Przypomnę, że do wygrania były trzy kody aktywacyjne umożliwiające ściągnięcie za darmo gry Neuroshima Hex na urządzenia mobilne Apple w wersji 1.3, w której wprowadzona została możliwość zakupu dwóch dodatkowych armii: Nowego Jorku i Neodżungli.

Oto nazwiska trzech wylosowanych osób:

  • Anna Fiedorowicz
  • Tomasz Stchlerowski
  • Daniel Sieprawski

 

Wszyscy nagrodzeni powinni otrzymać już e-maile ze szczegółami. Wszystkich tych, którym tym razem nie udało się wygrać zapraszam do następnych konkursów, których mam nadzieję, że będzie jeszcze wiele. Za nagrody podziękowania należą się autorom gry, firmie Big Daddy’s Creations.

Zwycięzcom gratulujemy!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .