Turniej kwarantannowy Neuroshimy Hex

Napisał w kategorii Fani, Turnieje dnia 23 marca 2020 o godz. 11:37.

Właśnie rusza Puchar Kwarantanny Neuroshimy Hex. W związku z sytuacją epidemii nie ruszamy się z domu i gramy zdalnie przez Vassala.

Organizatorem jest Mateusz Pietruch z Krakowskiego środowiska hexiarzy. Turniej odbywa się na zasadzie WB/LB. To popularny system do online’owych rozgrywek. W praktyce oznacza, że dopiero 2 porażki eliminują z turnieju.

Ze względu na ogromne zainteresowanie limit miejsc został wyczerpany w ciągu kilku godzin, ale warto śledzić informacje na bieżąco, bo wyjątkowo aktywna społeczność Hexa na pewno będzie organizować kolejne eventy.

Więcej info: wydarzenie na Facebooku, drabinka turniejowa, grupa na Facebooku. Dzięki Filip Krzystanek za podesłanie newsa!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .