Dzień Molocha: turniej ligi Neuroshimy Hex

Napisał w kategorii Turnieje dnia 2 września 2020 o godz. 20:30.

Nadchodzący koniec świata Dzień Molocha to dobra okazja, by zapisać się na turniej ligi online w Neuroshimę Hex.

Jeśli mało Wam różnej maści turniejów i lig, to wydawnictwo Portal Games postanowiło zachęcić do spróbowania interesującej alternatywy. Chodzi o specjalny turniej online w Neuroshimę Hex 3.0, a właściwie całą ligę, do której można się zapisać w dowolnym momencie.

Liga jest w trakcie, ale w każdej chwili można dołączyć do następnej kolejki. Gra się w podgrupach 4-5 osobowych, każdy z każdym, w ciągu 14 dni.

Oficjalne ogłoszenie znajdziecie w tym wpisie – zachęcamy do dołączania do naszej grupy na Facebooku, zapoznania się z informacjami w tym wydarzeniu oraz tekstem tego postu, gdzie znajdziecie więcej szczegółów.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.