Turniej Hexa na Falkonie

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 16 października 2017 o godz. 10:17.

Turniejowa jesień trwa w najlepsze – tym razem będzie można zagrać podczas festiwalu fantastyki Falkon, który odbędzie się 3-5 listopada w Lublinie.

Zapraszamy na kolejny turniej w ramach eliminacji do Mistrzostw Polski w grze Neuroshima Hex! Najlepsi gracze wschodniej ściany ścierają się o tytuł Mistrza Falkonu, a na zwycięzcę czeka UNIKALNA armia Posterunku dostępna tylko na turniejach Neuroshimy! Zwycięzca dodatkowo zostaje zaproszony na finał Mistrzostw Polski, który odbędzie się w Gliwicach!

Falkon będzie można odwiedzić na Targach Lublin przy ulicy Dworcowej 11, a Portal już zapowiedział wiele atrakcji – serdecznie wszystkich zapraszamy!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .