Troglodyci i Last Aurora zapowiedziane!

Napisał w kategorii Armie, Last Aurora dnia 1 czerwca 2020 o godz. 18:36.

Dziś wydawnictwo Portal Games zapowiedziało dwa nowe tytuły ze świata Neuroshimy – dodatek armijny do Hexa o nazwie Troglodyci, oraz nową grę Last Aurora.

W Dzień Dziecka rusza przedsprzedaż tych dwóch produktów – nowa armia ma już swoją oficjalną nazwę: Troglodyci. Można zapoznać się z jej instrukcją, a w przedsprzedaży cena została obniżona z 35 na 29,95 PLN.

Drugim produktem jest zupełnie nowa gra w świecie Neuroshimy, która zostanie wydana na licencji, czyli Last Aurorapisaliśmy już o tym na początku lutego. Sama gra to adaptacja gry post-apo, która odniosła sukces w kampanii na Kickstarterze, i zostanie umieszczona w świecie Neuroshimy.

Last Aurora to kompetetywna gra dla 1 do 4 graczy osadzona w postapokaliptycznym, mroźnym świecie, na opustoszałych pustkowiach. Podczas rozgrywki gracze staną się liderami jednej z ekip, która będzie chciała dotrzeć do tytułowej Aurory. Podróż nie będzie jednak łatwa, na swojej drodze spotykają wiele wyzwań i przeciwności.

W ramach przedsprzedaży można zgarnąć podstawową wersję gry razem z dodatkiem Przebudzenie Molocha oraz plastikowe figurki i stylową matę w promocyjnych cenach. Neuroshima Last Aurora to wydatek 129,95 PLN (z 169,95), dodatek Przebudzenie Molocha kosztuje 79,95 PLN (z 99,95), a mata do gry 49,95 PLN (z 59,95). Można też kupić grę z dodatkiem, lub grę z dodatkiem i figurkami. Najdroższy pakiet zawierający wszystko kosztuje 299,95 PLN (obniżka z 409,80).

Prototyp armii Troglodytów mieliśmy okazję już testować, natomiast nowa gra zapowiada się interesująco, w szczególności jej dodatek brzmi ciekawie. A jak Wam się to wszystko podoba?

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .