Testy nowej armii 2022

Napisał w kategorii Armie dnia 7 kwietnia 2022 o godz. 09:48.

Anglojęzyczny profil Portal Games wrzucił na Facebooku zdjęcie testów nowej armii, która zgodnie z przewidywaniami będzie miała wiele wspólnego z wodą i jednostkami pływającymi.

Co prawda nie będzie to prima-aprilisowa Aurora (a morze może…?), ale na pewno pozostaniemy w klimacie statków. Wygląda na to, że nowa armia pływająca będzie zajmować zewnętrzny obszar planszy (zarezerwowany zazwyczaj do rozgrywki dla większej ilości graczy), sztab (wyglądający jak piraci) będzie się ruszał i strzelał w jednym kierunku, są też mobilne sieci i żetony natychmiastowe w postaci fali działające podobnie do Lawiny Troglodytów.

Należy pamiętać, że to tylko testy i wiele może się jeszcze zmienić, ale jak na razie wygląda to na radykalną zmianę mechaniki nowej armii w stosunku do poprzednich i duży powiew świeżości. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .