Nowa armia Neuroshima Hex: Aurora zapowiedziana!

Napisał w kategorii Strona dnia 1 kwietnia 2022 o godz. 10:43.

We wczorajszym odcinku specjalnym Planszówek TV Ignacy Trzewiczek wygadał się na temat nowej armii, która zostanie wydana 5 września 2022.

Według przecieków z Portalconu nowa armia miała być związana z łodziami, i tak właśnie będzie – najnowszy dodatek to nic innego jak przeniesienie Last Aurory do Hexa! Dodatek armijny o nazwie Aurora będzie posiadać jednostki pływające, które będzie można trafić tylko atakiem strzeleckim. Właściwością specjalną sztabu ma być zatapianie dowolnie wybranej jednostki przeciwnika na planszy raz na turę. Pojawią się również łodzie podwodne, które będą mogły zanurzać się podczas bitwy, dzięki czemu nie będą otrzymywać żadnych obrażeń.

Całe nagranie znajduje się tutaj, Ignacy Trzewiczek opowiada o Aurorze od 4:20.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .