Szczegóły Roku Molocha ogłoszone

Napisał w kategorii Neuroshima Hex 3.0, Turnieje dnia 23 marca 2020 o godz. 12:30.

Dziś Portal Games podczas specjalnej transmisji ogłosił szczegóły celebracji Roku Molocha, który odbywa się w 2020 zamiast Mistrzostw Polski – oto czego się dowiedzieliśmy.

W ramach świętowania 15 lat Neuroshimy Hex, 5 września 2020 roku odbędzie się specjalny turniej drużynowy: Moloch kontra Posterunek.

Portal Games przekaże 250 darmowych egzemplarzy gry Neuroshima Hex sklepom i kawiarniom w całym kraju, by wyszkolić armię Posterunku, która zmierzy się z armią Molocha podczas wielkiego turnieju drużynowego. Moloch będzie reprezentowany przez zwycięzców turniejów Mistrzostw Polski z lat 2016-2019 i zmierzy się z nowymi rekrutami, którzy zechcą się im przeciwstawić jako żołnierze Posterunku.

Dodatkowo w ramach Roku Molocha Portal Games opublikuje pięć produktów w linii Neuroshimy, których uroczysta premiera będzie miała miejsce 5 września 2020. Szczegółowe informacje o produktach zostaną ujawnione 1 czerwca 2020.

Program, bilety, oraz resztę informacji znajdziecie na stronie wydarzenia rokmolocha.pl.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .