Szczegółowe wyniki Mistrzostw Polski 2018

Napisał w kategorii Mistrzostwa Polski dnia 5 lutego 2019 o godz. 12:56.

Świetną relację z minionego finału Mistrzostw Polski 2018 napisał Brat Garnolec, natomiast dla tych, którzy jeszcze ich nie widzieli – szczegółowe wyniki i krótka fotorelacja Portalu.

Wpis Portalu dotyczący Mistrzostw można przeczytać (i obejrzeć) tutaj, relację Board Games Rybnik znajdziecie w tym miejscu, natomiast Dawid Kaczmarek pokusił się dodatkowo o zwizualizowanie zestawienia dotyczącego popularności poszczególnych armii, które możecie zobaczyć tutaj.

Cóż, do pełni szczęścia brakuje jeszcze procentu wygranych poszczególnych armii – takie statystyki bywają bardzo ciekawe.

Komentarze:

  • Brat Garnolec

    dziękuję za miłe słowa!
    Co do statystyk, za kilka dni wrzucę nasze gdańskie statystyki 1. sezonu ligi, ale potem także przeanalizujemy obiecane przez Portal wyniki gier z całych mistrzostw i eliminacji 2018 – to będzie skarbnica wiedzy!!!
    Jeśli chcecie dorzucić do ogólnopolskich hexowych statystyk, wyniki Waszych gier ligowych lub prywatnych – zapraszam do wysyłania ich na: garnnoffski@gmail.com

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .