Ruszyły przygotowania do Portalconu 2019

Napisał w kategorii Konwenty, Mistrzostwa Polski dnia 22 listopada 2018 o godz. 10:19.

Portal ruszył z przygotowaniami do jedenastej edycji konwentu Portalcon, podczas którego będzie można świętować dwudziestolecie działalności firmy.

Portalcon 2019

Zapraszamy wszystkich fanów Portalu do klubu Spirala w Gliwicach na dwudniową imprezę wypełnioną ciastkami, grami i wspomnieniami z ostatnich 20 lat istnienia wydawnictwa. Uchylimy też oczywiście rąbka tajemnicy i opowiemy wam, jakie mamy plany wydawnicze na przyszłość!

Strona dostępna jest pod adresem portalcon.pl, gdzie już teraz znajdziemy sporo szczegółów dotyczących wydarzenia, które odbędzie się w weekend 26-27 stycznia 2019 w Gliwicach. Wtedy odbędzie się także finał Mistrzostw Polski. Ciekawe czy doczekamy się zapowiedzi nowej armii dla Neuroshimy Hex, a może czegoś zupełnie innego?

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .