Rusza przedsprzedaż 51 Stan: Moloch

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 5 lutego 2021 o godz. 15:25.

Zapowiedziany w zeszłym roku dodatek do karcianki 51 Stan: Master Set o nazwie 51 Stan: Moloch trafia do przedsprzedaży, a razem z nim można zgarnąć gratisowy bonus.

  • Moloch po raz pierwszy pojawia się w grze 51. Stan świętującej 10-lecie
  • Nowa mechanika semi coop, zmuszająca graczy do wspólnej walki przeciwko maszynom Molocha, ale jednoczesnej rywalizacji między sobą
  • Nowa talia 27 kart Molocha do wtasowania do talii z podstawowego zestawu oraz 23 nowe obustronne karty Maszyn

Jednoczesna walka z Molochem i między sobą brzmi jak całkiem ciekawa nowość, która może zmienić dynamikę rozgrywki i zmusić graczy do uważnego śledzenia ruchów przeciwników i koordynowania ich z własnymi.

Premiera trzeciego po Zgliszczach i Sojusznikach dodatku zaplanowana jest na przełom kwietnia i maja 2021 roku, a wspomnianym bonusem dodawanym do egzemplarzy zamawianych w przedsprzedaży będzie Serwerownia Molocha.

Cena przedsprzedażowa jest niższa od regularnej o 10 PLN i wynosi 40 PLN. Jak już będziecie robić zakupy, to pamiętajcie o nowości – plastikowej figurce pierwszego gracza kosztującej akurat te oszczędzone 10 PLN.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .