Neuroshima Hex: Konwój i 51 Stan: Moloch zapowiedziane

Napisał w kategorii 51 Stan, Konwój, Mobile dnia 14 lipca 2020 o godz. 10:05.

Podczas konwentu PortalCon, który odbył się online w miniony weekend i był nastawiony na fanów ze Stanów, wydawnictwo Portal Games zapowiedziało między innymi dwie gry, a właściwie grę mobilną i dodatek do karcianki.

Pierwsza z nich to Neuroshima Hex: Konwój, która ma być aplikacją wydaną dopiero po wypuszczeniu Neuroshimy Hex na urządzenia mobilne (iOS i Android) oraz PC (Steam), więc przyjdzie nam jeszcze trochę na nią poczekać.

Druga, 51 Stan: Moloch to dodatek do 51 Stanu o tematyce armii Molocha, który nawiązuje do Roku Molocha – pierwotnie plan zakładał wydanie go w tym roku, dokładnie 5 września, ale z powodu pandemii jego premiera została przesunięta na rok 2021.

Na co bardziej czekacie, aplikację czy dodatek?

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.