Neuroshima: Konwój i 51 Stan: Moloch zapowiedziane

Napisał w kategorii 51 Stan, Konwój, Mobile dnia 14 lipca 2020 o godz. 10:05.

Podczas konwentu PortalCon, który odbył się online w miniony weekend i był nastawiony na fanów ze Stanów, wydawnictwo Portal Games zapowiedziało między innymi dwie gry, a właściwie grę mobilną i dodatek do karcianki.

Pierwsza z nich to Neuroshima: Konwój, która ma być aplikacją wydaną dopiero po wypuszczeniu Neuroshimy Hex na urządzenia mobilne (iOS i Android) oraz PC (Steam), więc przyjdzie nam jeszcze trochę na nią poczekać.

Druga, 51 Stan: Moloch to dodatek do 51 Stanu o tematyce armii Molocha, który nawiązuje do Roku Molocha – pierwotnie plan zakładał wydanie go w tym roku, dokładnie 5 września, ale z powodu pandemii jego premiera została przesunięta na rok 2021.

Na co bardziej czekacie, aplikację czy dodatek?

Komentarze:

 • Cpt. Link

  I am going to try to get you all a preview of Neuro-Convoy Next week during my twitch stream on Monday or Tuesday. Check out PortalGamesUS on twitch to see the schedule.

  I also got to preview, but not play, the new Moloch expansion for 51st State. It looks solid and what you would expect from any new faction for 51st State… I think we will see more of that on September the 5th.

  Google says: Postaram się dać wam wszystkim podgląd Neuro-Convoy w przyszłym tygodniu podczas mojego twitcha w poniedziałek lub wtorek. Sprawdź PortalGamesUS na Twitchu, aby zobaczyć harmonogram.

  Mogłem też zobaczyć, ale nie zagrać w nowy dodatek Moloch do 51st State. Wygląda solidnie i czego można się spodziewać po każdej nowej frakcji w 51. stanie … Myślę, że zobaczymy więcej tego 5 września.

 • Sounds cool, thanks for the info – can’t wait to check it out!

 • Pingback: Neuroshima: Konwój na urządzenia mobilne zadebiutuje 5 września | NeuroshimaHex.pl

 • Pingback: Rusza przedsprzedaż 51 Stan: Moloch • NeuroshimaHex.pl

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .