Recenzja 51 Stanu już wkrótce

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 23 maja 2016 o godz. 11:03.

Mieliśmy to szczęście i przyjemność otrzymać od Portal Games egzemplarz recenzencki 51 Stanu Master Set i choć nie jest to oczywiście Neuroshima Hex, to ma z nią wiele wspólnego.

51stan

W ciągu najbliższych dni (tudzież tygodni, zależy ile to potrwa) postaramy się przygotować recenzję specyficzną i inną niż wszystkie pozostałe – skierowaną do wieloletniego fana Neuroshimy Hex, który poprzednich edycji 51 Stanu nie miał jeszcze okazji przetestować.

Zobaczymy, czy karcianka w klimatach Neuroshimy jest w stanie zachęcić wytrawnego stratega ogranego już w wielu bitwach planszówkowej Neuroshimy Hex do zamiany żetonów na karty.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .