Dancer i Mephisto 3.0 po angielsku oraz polsku

Napisał w kategorii Armie dnia 6 czerwca 2016 o godz. 10:11.

Wyczekiwane od dłuższego czasu armie Dancera i Mephisto w końcu pojawią się na sklepowych półkach już za kilka tygodni.

mephisto3

Jak RogeR dobrze zauważył, Trzewik w anglojęzycznym Askboardgames #47 pokazał obie armie: Dancera i Mephisto w wersji 3.0. Materiał rozpoczyna się w okolicy 4:35, a Trzewik wspomina, że armie zostały już wydrukowane i są wysyłane do Stanów, a premiera przewidziana jest na okolice Gen Conu, który odbędzie się w dniach 4-7 sierpnia.Aktualizacja: Trzewik rozwiał wszelkie wątpliwości – obie armie pojawią się w wersji angielskiej oraz polskiej tego samego dnia. Bardzo serdecznie przepraszamy za podanie nieprawdziwej i niesprawdzonej informacji, która niesłusznie postawiła Portal Games w złym świetle.

Komentarze:

 • Orion

  Jaja sobie robią już chyba.

 • Wojt85

  Mają wydrukowane żetony, może się okazać, o ile dobrze pokombinują, że obie armie bedą w wersji PL kilka dni po premierze wersji US. Kwestia jak się to wszystko zgra w czasie :)

 • Trzymamy za to kciuki – widać gołym okiem, że wielu fanów zaczyna już tracić cierpliwość.

 • Mondele

  Portal po prostu ma polskich fanów za fanów gorszego sortu i ma ich gdzieś :/

 • Ludzie ale co za różnica jaka to wersja językowa? Jeśli o mnie chodzi, to mogą wydać EN. Język wydania dotyczy tylko i wyłącznie instrukcji!!! A te Portal i tak udostępnia za free na swojej stronie.

  Dawać dodatki, nawet po angielsku!!! Wreszcie 3.0 niczym nie będzie ustępować 2.5!!!

  Portal, jeszcze najemników z Alabamy w 3.0 poproszę!

  PS. Jedyny minus, że polskich newsach tego nie podali…

 • Jest aktualizacja.

 • @Ender, trudno nazwać Twoje przypuszczenia nieprawidłową i niesprawdzoną informacją w momencie, kiedy nie było żadnego oficjalnego info, a Ty jako fan piszesz na swojej stronie, jak to dla Ciebie wygląda… Przy okazji – dzięki za prowadzenie tego serwisu, przynajmniej tu można coś niecoś się dowiedzieć.

 • Magik

  Dancer ma nowe grafiki! okładkę…
  Jak to możliwe, że okładka jest nowa a grafiki na kaflach stare, już dość słabe odstające od grafik innych armii. Robiąc okładkę mieli już jedną ilustrację gotową, żal było tych paru złotych żeby dorobić 2 pozostałe?
  Zadziwia mnie „oszczędność” Portalu jeśli idzie o starsze produkty i.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .