Puchar Molocha 2022 w październiku w Warszawie

Napisał w kategorii Turnieje dnia 25 sierpnia 2022 o godz. 10:22.

Mamy potwierdzenie planów organizacji kolejnej edycji Pucharu Molocha, który w roku 2021 w stolicy okazał się być wielkim sukcesem.

Uprzejmie donoszę, że zeszłej nocy Warszawski Sztab Neuroshima Hex spotkał się na tajnej naradzie. Hegemonia doszła do głosu i po potężnym walnięciu pięścią w stół już nie ma odwrotu – tym razem PUCHAR będzie jej! Szykujcie się na solidną hulankę w stolicy pod koniec października. Więcej szczegółów podam, jak tylko uda mi się coś wyniuchać. Ku chwale Hexa! – Wasz Zwiadowca

Co prawda nadchodzący Dzień Molocha został anulowany przeniesiony z wydarzenia fizycznego planowanego w Zabrzu do trybu całkowicie online, ale nie wszystkie wydarzenia muszą się do tego dostosować. Puchar Molocha, który rok temu udał się znakomicie mimo pandemii, w tym roku powróci pod koniec października. Do zobaczenia w Warszawie!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .