Dzień Molocha 2022 zmienia format

Napisał w kategorii Konwenty dnia 19 sierpnia 2022 o godz. 12:19.

Wydarzenie, które miało się odbyć za dwa tygodnie w Zabrzu zostało odwołane, natomiast sam Dzień Molocha 2022 będziemy świętować online.

Z przykrością informujemy, że Dzień Molocha zaplanowany na 4 września w Markowni dawnej kopalni Ludwig zostaje odwołany. Powodem naszej decyzji jest zbyt małe zainteresowanie wydarzeniem. Natomiast to nie oznacza całkowitej rezygnacji z konwentu! Planujemy Dzień Molocha zorganizować w formie online, aby każdy – bez względu na lokalizację – mógł w nim uczestniczyć. Szczegóły nowej formy imprezy podamy wkrótce.

Cóż, jest to dość niezrozumiała decyzja. Pojawiło się wiele opinii na ten temat sugerujących, że samo wydarzenie było niewystarczająco dobrze zaplanowane i reklamowane – na stronie jest niewiele informacji, przekaz był niejasny a marketing bardzo ograniczony.

Sam planowałem wybrać się osobiście, zacząłem nawet organizować sobie transport przed zakupem biletu, z tego co słyszałem podobnie robiło wiele innych osób, aż tu nagle „produkt niedostępny”. Do tej pory nie wiem nawet czy „rekrutacje do Dnia Molocha” to były po prostu nauki gry, czy wiązało się to z czymś więcej.

Miejmy nadzieję, że wydarzenie online będzie udane i za to trzymajmy kciuki.

Komentarze:

  • Bartek

    Dzień dobry,

    Czy są może jakieś informacje na temat tego jak faktycznie będzie przebiegał Dzień Molocha? Zakupiłem dwa bilety, dla siebie i dla syna, jakiś czas temu ogłoszone zostało, że wydarzenie będzie miało charakter on-line, po czym zapadła cisza jak makiem zasiał :-) Na portalu YouTube pojawiły się zapowiedzi kolejnych streamów w ramach Dnia Molocha jak mniemam, ale wygląda na to, że całość, bardzo słusznie będzie dostępna nieodpłatnie poprzez serwis YouTube :-) Co z osobami, które jak ja wykupiły wejściówki? Czy gdziekolwiek są jakieś informacje w tej kwestii ;-) pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów NH ;-)

  • Była informacja o tym, że wszyscy, którzy kupili bilety dostaną zwrot – napisz na ogólnego maila Portal Games w tej sprawie.

  • Bartek

    Dzień dobry jeszcze raz :-) Dziękuję serdecznie za podpowiadajke! :-) Kłaniam się i życzę dużo zdrowia ;-)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .