Puchar Mephisto we wrześniu w Warszawie

Napisał w kategorii Turnieje dnia 26 czerwca 2023 o godz. 11:18.

Po udanych trzech poprzednich wydarzeniach tego typu: Pucharze Molocha w 2021, Pucharze Hegemonii w 2022, oraz Pucharze Dancera w 2023, nadchodzi czas na ogłoszenie czwartego: Pucharu Mephisto, którego gościem specjalnym będzie autor tej armii.

Klamka zapadła. Warszawski Sztab Neuroshima Hex zaprasza w tym roku na PUCHAR MEPHISTO! Mamy świetną wiadomość – w organizację wydarzenia włączył się nie kto inny, a twórca tej armii – Michał Herda. Rezerwujcie czas i szlifujcie formę! Zapraszamy wszystkich heksowych fanów!

Puchar Mephisto odbędzie się w weekend 2-3 września w Warszawie – więcej szczegółów (dokładne miejsce, regulamin, itp) zostanie podane wkrótce.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .