Przerośnięta Neodżungla

Napisał w kategorii Ciekawostki dnia 4 lutego 2014 o godz. 10:13.

Grając armią Neodżungli często zdarza się, że niekontrolowana przejmuje całą planszę i nie daje szans przeciwnikom. W rozgrywkach Neuroshimy Hex Online pojawił się natomiast pewien błąd, który jeszcze bardziej „pomógł” Neodżungli rozłożyć Nowy Jork na łopatki.

Jak widać armia Nowego Jorku może mieć pewne problemy z pokonaniem sztabu Neodżungli, który posiada „jedynie” 99999 punktów wytrzymałości. Pamiętając fakt, że maksymalnie mają one na starcie 20 punktów wydaje się to lekkim przegięciem.

Piotr Rajnisz – dzięki za podesłanie screena!

Komentarze:

  • Piotr Rajnisz

    Dziękuje za opublikowanie kolejnego screena.
    W prawym górnym rogu (’Gracze’) możecie zauważyć, że mój kolega michiuu się rozdwoił :) Wyrzuciło go z serwera, ale udało mu się wejść jeszcze raz do tej samej gry.
    Skutek widać

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .