Przedsprzedaż 51 Stanu Master Set

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 31 stycznia 2016 o godz. 11:42.

Master Set 51 Stanu został ogłoszony na Portalkonie 7 i jest już dostępny w przedsprzedaży, a ta wygląda bardzo ciekawie – kolejne progi oferują coraz ciekawsze atrakcje.

51-pl

Premiera 51. Stanu Master Seta planowana jest na wiosnę tego roku! Tylko i wyłącznie w przedsprzedaży na naszej stronie otrzymacie ulepszone unikatowe drewienka do gry, a wraz z rozwojem przedsprzedaży będą odblokowywane kolejne progi! Zamów dziś, poleć znajomym, powiedz innym, a za tę samą kwotę otrzymacie jeszcze więcej!

Na specjalnie stworzonej podstronie możecie śledzić postępy – w tym momencie zebranych jest już 5669 PLN, a do kolejnego progu udostępniającego skrót zasad zawierający różnice między 51 Stanem a Master Setem brakuje już niewiele.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .