Podsumowanie Portalkonu 7

Napisał w kategorii Konwenty, Wydawnictwo Portal dnia 28 stycznia 2016 o godz. 10:07.

W miniony weekend fani Portalu spotkali się w Gliwicach na kolejnym Portalkonie – tym razem była to już siódma edycja. Spodziewaliśmy się wieści dotyczących Neuroshimy Hex, ale niestety nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele.

portalkon7

Pojawiły się już slajdy, jest i nagranie wideo z prezentacji, a nawet fotorelacja, której autorem jest Łukasz Bialik. Jasno z materiałów wynika, że oficjalnie nie pojawiło się właściwie nic nowego. Nic o nowej armii Death Breath, nic o opóźnionych dodatkach armijnych Mephisto i Dancer w 3.0 o które wszyscy dopytują. Warto natomiast wspomnieć o przedsprzedaży 51 Stanu w formie Master Seta, który zapowiadany był już od jakiegoś czasu.

Nieoficjalnie prototyp nowej armii był pokazywany przez Michała Oracza, ale niestety, to nadal był tylko prototyp. Odbył się także turniej Posterunek vs Moloch (Atak na Nowy Jork – więcej w kolejnym newsie), i właściwie to wszystko. Cóż, pozostaje nam jedynie cierpliwie czekać…

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .