Pierwszy turniej Convoy

Napisał w kategorii Konwój, Turnieje dnia 5 października 2020 o godz. 10:10.

Za mniej niż tydzień, w najbliższą sobotę 10 października odbędzie się pierwszy turniej w grę mobilną Convoy w ramach Dnia Gier Planszowych.

Aplikacja Neuroshima Convoy card game, powstała na bazie gry karcianej Neuroshima Konwój, wydanej dotychczas w dwóch edycjach przez Portal Games. Gracze wcielają się w armie Molocha lub Posterunku, a intuicyjna i wciągająca rozgrywka polega na zagrywaniu kart w celu zniszczenia armii przeciwnika.

Grę pobrać można na iOSa i Androida, a nagrodami w turnieju mają być bony na zakupy w Sklepie Portalu.

Turniej Neuroshima Convoy card game zostanie rozegrany 10.10.2020 o godz. 8:00 CET i potrwa do 11.10.2020 do godz. 20:00 CET. Wraz z rozpoczęciem turnieju zostanie zrestartowana ogólnoświatowa tabela wyników.

Najlepsze trzy osoby zgarną bony o wartości 300, 200, oraz 100 zł na zakupy. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj. Wszystko to w ramach wspólnego świętowania Dnia Gier Planszowych.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .